0.01
 
  Meniu

Parama daiktais

Mieli draugai, keturkojai našlaičiai mums dėkoja už tai, ką jau padarėme. Už tai, kad nepraėjome pro šalį ir už tai, kad nelikome abejingi. Už tai, kad padovanojome gyvybę, suradome nors laikinus namus, už tai, kad vakar ir šiandien jie gavo pusryčius ir vakarienę. Už tai, kad palikome viltį sulaukti gražesnio rytojaus. Kad ir kaip gera džiaugtis jau padarytais darbais, visada lieka rytojus... Visada bus kažkas, ką dar galime padaryti, kuo galime prisidėti ir ką padovanoti. Visada galime laukti kol kažkam tos pagalbos Ypač reikės, bet galime iš anksto pasirūpinti, kad nelaimėlis tą pagalbą gautų nedelsiant.

            Jeigu nusprendėte suteikti Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacijai materialinę paramą, mes būsim dėkingi už:

sausą maistą šunims ar katėms,

kraiką katėms,

šunų ar kačių skanėstus, vitaminus, maisto papildus,

draskymo stulpus, draskykles, žaisliukus katėms,

antkaklius, įvairaus ilgio pavadėlius, antsnukius,

transportavimo boksus, narvus.

            Inventorius nebūtinai turi būti naujas. Gal pirkote kažką naujo savo augintiniui, o senieji daiktai dar tinkami naudoti? Padovanokite juos prieglaudos benamiams.

            Be to, prieglaudoje nuolat reikia statybinės medienos (lentų, blankų ir pan), metalinio tinklo ir kitų metalo konstrukcijų (vamzdžių, kampuočio, juostų...), drėgmei atsparios plokštės, dangos voljerų stogeliams...

             Dovanas galite patys nuvežti į prieglaudą darbo dienomis nuo 9 iki 18val. arba susisiekti su savanoriais tel 8640 64466 ir perduoti jums patogiu laiku Marijampolėje.

   Kur ir kaip išleisti Jūsų paaukoti pinigai galite matyti šiame puslapyje, skiltyje Naujienos - Sulaukė pagalbos, arba facebook profilyje  https://www.facebook.com/MarijampolesGyvunuMyletojuAsociacija/photos_albums albume Jūsų aukos, virtę gerais darbais.

 Ačiū už jūsų gerumą :)


            Jie visi turi teisę būti mylimi!

 
 
   
Prisijungę (179)
,0.0006,0.0011,0.0011,0.0011 ( + 0.0039) 0.030.12 (+ 0.09)